تبلیغات
best2music&news - چپاول ملت ایران تا کی؟

best2music&news - چپاول ملت ایران تا کی؟

بهترین موزیک ها و اخبار روز

بهترین موزیک ها و اخبار روز

best2music&news - چپاول ملت ایران تا کی؟ بهترین موزیک ها و اخبار روز

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از کازینو انلاین که دربالا قرار گرفته است دیدن فرمایید و هیچگونه مسئولیتی در قبال تبلیغ سایتها در این سایت به عهده ما نیست .


کنگره آمریکا در نظر دارد از دیوان عالی آمریکا بخواهد 2 میلیارد از دارایی‌های مسدود شده بانک مرکزی ایران را مصادره کند تا به آسیب دیدگان آمریکایی در حوادث لبنان و عربستان تقدیم شود.
در انفجار سال 1983 قرارگاه تفنگداران دریایی آمریکا در بیروت عده‌ای از نیروهای آمریکایی کشته شدند.
در سال 2010 م هم دادگاه‌های آمریکا احکامی صادر کردند که مبلغ 75/1 میلیارد دلار پول ایران در بانک سیتی گروپ به عنوان غرامت به خانواده‌های قربانیان عملیات مقاومت در لبنان و فلسطین پرداخت شود. جالب‌تر و تأسف آورتر اینکه قرار است، از محل جرایم ناقضان تحریم ایران حدود یک میلیارد دلار به گروگان‌های سفارت آمریکا در ایران در طی 444 روز اسارت پرداخت شود.
در بودجه سال 2016 یک میلیارد دلار به تصویب رسیده است و قرار شد هر یک از 38 گروگان لانه جاسوسی که اکنون زنده هستند، در ازای هر روز اسارت مبلغ 10هزار دلار غرامت بگیرند.. من حساب کردم آمریکا از سال‌های بعد از جنگ دوم جهانی که قول کمک مالی به ایران داد و قرار بود 600 میلیون دلار به اجرای طرح برنامه هفت ساله کمک کند 400 هزار دلار به دولت رزم‌آرا، 23 میلیون و 400 هزار دلار طی سال‌های 1330 و 1331 به دولت مصدق، 45 میلیون دلار به دولت زاهدی پس از 28 مرداد جمعاً تا سال 1339/1960 که کندی رئیس جمهوری شد و کمک‌ها را قطع کرد 485 میلیون دلار به ایران کمک مالی و کالایی و نظامی کرد.
ملت فقیر ایران چه گناهی کرده که تا ابد باید به دولت آمریکا باج بدهد؟ من یادم می‌آید در سال‌های کودکی، فلسطینی‌ها با اسراییلی‌ها می‌جنگیدند و گاهی بمب منفجر می‌کردند 1326- 1327. زد و خورد اعراب و فلسطینی‌ها با یهودیان و حامیان انگلیسی آن‌ها تازگی ندارد، مگر کنت سرنادوت اولین میانجی سازمان ملل متحد در همان سال‌های 1949- 1948 در فلسطین کشته شد. مگر اسراییلی‌ها آن همه فلسطینی‌ها را نکشتند. مگر سامون یا شمشون با فلسطینی‌های پیش از تاریخ نجنگید؟
مگر اعراب مسلمان در سال‌های حکومت عمربن خطاب اورشلیم یا بیت المقدس یا ایلیا را دوستانه و بدون جنگ تصرف نکردند؟
تاریخ فلسطین و یهود پیوسته پر از منازعات بوده که از سال 1946 به بعد تشدید شده است.
مگر لبنانی‌ها که در سال 1973 مدت‌ها قبل از تشکیل حکومت به جان هم افتادند و مسلمانان شیعه، سنی و دروزی و مسیحیان انواع فرقه‌ها از یکدیگر را می‌کشتند و بیروت را به تلی خاکستر تبدیل کردند، از ایران الهام و کمک می‌گرفتند؟
نمی‌دانم در میان این همه دیپلمات‌های زباندان، در وزارت خارجه یا در سازمان ملل متحد یکی نیست این‌ها را روی کاغذ بنویسد و به شورای امنیت و دیوان دادگستری لاهه ارسال کند؟
برای چه ایران باید این همه باج به آمریکای ثروتمند بپردازد؟ مگر قضیه گروگان‌ها در قرارداد الجزیره حل و فصل و تمام نشده بود؟
واقعاً فتح الفتوح سفارت آمریکا چقدر و چه میزان باید برای ایران هزینه بردارد؟ در سال 1320 هـ.ش آمریکا جزو مهاجمین به ایران نبود ولی در آذرماه همان سال پس از حمله ژاپنی‌ها به پرل هاربر حدود 30هزار سرباز سپاه پشتیبانی فنی آمریکا به فرماندهی ژنرال کانالی در بندر شاهپور (بندر امام خمینی امروز) پیاده شدند.
 همین طور در خرمشهر و اندیمشک پایگاه تأسیس کرده به مونتاژ هواپیماها و تانکها و اتومبیل جیپ پلیس آمریکایی و توپها و زره پوش‌ها پرداختند و تا سال 1324 حدود 5/5 میلیون تن انواع سلاح‌ها و ماشین‌های جنگی و خواربار و کنسرو روی خطوط راه آهن ایران به روسیه ارسال داشتند. تناژ 200 تن راه آهن ایران در روز به 5000 تن رسید و باز هم افزایش یافت.
در پایان جنگ لکوموتیوها و واگن‌های نو را برداشته بار کشتی کردند و بردند و آلات قراضه را مبلغ 5/14 میلیون دلار با ایران حساب کردند و از ایران گرفتند که مهندس رجبی رئیس راه آهن ایران در سال 1330 در مصاحبه خود به آن اشاره کرد.
این آمریکایی‌ها که مو را از ماست می‌کشند و در سال 1330 در دوران حکومت دکتر مصدق تعداد زیادی مستراح فرنگی زاید ارتش آمریکا که ایرانی‌ها عادت به استفاده از آن نداشتند و حالت سرپایی برای دفع پیشاب داشت به دهات ایران فرستادند که سر و صدای روستاییان درآمد و حدود 105 الاغ قبرسی را از روستاییان بی‌چیز قبرس خریده برای اصلاح نسل الاغ‌های ایران فرستادند، اکنون میلیاردها میلیارد دلار از اندوخته‌های ملت ایران را مصادره می‌کنند و شنیده‌ام 46 میلیارد دلار دیگر هم می‌خواهند بردارند.
وای بر حال ما.طبقه بندی: اخبار روز،

تاریخ : سه شنبه 8 دی 1394 | 02:25 ق.ظ | نویسنده : mohsen mazaheri | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
همکاری در فروش